BİLMENİZ GEREKEN TEK NUMARA 11850

Bilmeniz gereken tek numara 11850, hayatınızı kolaylaştıracak birçok konuda size hizmet sunmaktadır. Dilerseniz istediğiniz kişilerin telefon numaralarını veya kime ait olduğunu bilmediğiniz bir telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilir ya da aşağıda kategori başlıklarını verdiğimiz konularda bilgiyi haftanın 7 günü, 24 saat boyunca dilediğiniz zaman alabilirsiniz.
SMSSMS servisi ile 11850’ye SMS atarak bilmediğiniz numaraları sorgulayabilirsiniz. 11850 SMS Servisini kullanarak Numaradan İsim ve İsimden Numara sorgulayabilirsiniz.İlk kez ve sadece 11850’de * !
SAĞLIK KURULUŞLARI
Eczaneler, poliklinikler, sağlık ocakları, nöbetçi eczaneler, ambulans servisleri, laboratuvarlar, devlet hastaneleri, özel hastaneler ve üniversite hastaneleri elinizin altında! Özetle, sağlıkla ilgili bilmeniz gereken tek numara; 11850!
EV YARDIMI Size en yakın elektrikçi, tesisatçı, çilingir, camcı, boyacı veya beyaz eşya servisinin bilgilerini sizinle paylaşabilir veya sizi hemen bağlayabiliriz.
YOL YARDIMI Arabanız mı bozuldu? Yolda mı kaldınız? Size en yakın çekicinin ya da araç servisinin iletişim bilgilerini 11850’den öğrenebilirsiniz.
ASİSTANLIK HİZMETLERİ Sevdiklerinize çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Gitmek istediğiniz restoranın telefonunu mu bilmiyorsunuz? Hemen bizi arayın.
ÇALIŞMA SAATLERİ Alışveriş merkezlerinin, bankaların ve resmi dairelerin çalışma saatlerini öğrenmek için bizi arayın.
ŞANS OYUNLARI Milli Piyango, Şans Topu, Sayısal Loto, On Numara ve Süper Loto sonuçlarını öğrenmek için 11850’yi aramanız yeterli. Ayrıca, devam eden futbol maçlarının dakika ve skor bilgisi, bitmiş maçların sonuçları da 11850’de.
SİNEMA SALONLARI VE SEANS BİLGİLERİ Gitmek istediğiniz filmin hangi sinemalarda, saat kaçta oynadığını bir telefonunuzla kolayca öğrenebilirsiniz.
ULAŞIM Vapur, otobüs, tren, uçak ve deniz otobüsü seferlerinin saatlerini mi öğrenmek istiyorsunuz? Yoksa bulunduğunuz noktaya en yakın taksi durağının iletişim bilgilerini mi? Bilmeniz gereken tek numara 11850.


* SMS servisinden şimdilik sadece Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir.
© Copyright 2010 Rehberlik Hizmetleri Servisi A.Ş.